Ta szósta już część i sześć w nim moich artykułów, jest zupełnie inna, jest lekka i poruszająca tematykę zarówno ciała, umysłu jak i ducha. W zdrowym ciele zdrowy duch – to przewodni tytuł tego wydania, ale i tytuł jednego z moich artykułów. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tym wyjątkowym egzemplarzem..

Tak często ostatnio poruszany jest temat: jak holistycznie zadbać o siebie? A to jest prostsze niż myślisz. Należy jedynie pamiętać, że nie tylko ciało fizyczne i nasz wygląd zewnętrzny są ważne, ale dbać powinniśmy również o nasz umysł, emocje i duszę, bo tak jak mówi przewodni tytuł tego wydania:

TYLKO w zdrowym ciele zdrowy duch

Odkąd pamiętam zawsze uwielbiałam pisać..

I jest mi niezmiernie miło, że od 6 lat współpracuję i że wciąż mogę współpracować z wydawnictwem ZDROWIE BEZ LEKÓW i że mogę nadal dzielić się z czytelnikami swoją wiedzą na łamach miesięcznika ZDROWIE BEZ LEKÓW oraz w ALMANACH-u ZDROWIA..

Chciałabym żeby pisanie w dalszym ciągu mogło być jednym z moich źródeł dochodów i miałam już w tym temacie kilka propozycji, ale.. nie wszystkie poczułam sercem, a tylko to, co płynie z serca nie wymaga wysiłku. Żeby pasja stała się pracą.. ot, takie moje małe marzenie od zawsze, które pomału spełniam.

I jest mi naprawdę niezmiernie miło, że mogłam mieć swój mały wkład w powstaniu tej skarbnicy wiedzy i że mogłam podzielić się z Wami swoją wiedzą na kilka tematów. Jakich?

JOGA, jako droga do siebie przez siebie – w trzech częściach, a i tak tematu nie wyczerpałam..

DIETA i dobre nawyki dla mózgu

MANTRY dla każdego – powtarzaj jak mantrę i zdrowiej..

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH – nasz tytułowy artykuł o 10 najlepszych lekarzach na świecie, do tego całkowicie za darmo

A jeżeli te informacje sa Wam bliskie i Was zainteresowały, to zapraszam do przeczytania nie tylko moich artykułów, ale i wielu innych autorów, na łamach najnowszego Almanach-a Zdrowia, który można zakupić tutaj:

https://www.zdrowiebezlekow.pl/ksiazki/18213-almanach-6-w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-9788396547590.html

Wydawca na swojej stronie pisze, że:

„W 6. części Almanachu trochę zwalniamy, z refleksją pochylamy się nad sprawami naszego zdrowia, dobrostanu psychicznego i fizycznego, przyglądamy się relacjom z otaczającym nas światem. Ważne jest uświadomienie sobie, że w każdym z nas tkwi wewnętrzny lekarz, z którym można poprowadzić rozmowę, jak uruchomić procesy samonaprawcze. W zdrowym ciele zdrowy duch! Pamiętajmy, co warunkuje nasze zdrowie – zdrowi nie jesteśmy jedynie wówczas, gdy nic nas nie boli. Zdrowie to złożona układanka, a artykuły w 6. części Almanachu pozwolą zinwentaryzować wiedzę, jak holistycznie zadbać o duszę i ciało.”

Jeżeli faktycznie interesujecie się naturalnym dbaniem o swoje zdrowie i dobrym samopoczuciem, to polecam Wam również poprzednie części Almanach-a Zdrowia.. wszystkie zakupicie na stronie tego samego wydawcy.. u mnie w biblioteczce są wszystkie i często do nich sięgam..

A za rok spodziewajcie się kolejnej części, bo nie ma nic piękniejszego niż powrót do natury i naturalne dbanie o swoje i swoich najbliższych zdrowie.

Na stronie mojego wydawcy możecie też zakupić moją książkę ‘Jak zgubiłam szaleństwo i jak znalazłam spokój w sobie’ – prawdziwą historię sprzed lat moich zmagań z ciężką depresją, atakami paniki, zaburzeniami lękowymi, nerwicą i ocd, czyli zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi. Jeżeli ktoś z Was się z tym w tej chwili zmaga lub ktoś z Waszych bliskich, to polecam się.. tam nie znajdziecie ani krzty literackiej fikcji, to prawdziwa historia spisywana w tamtych czasach..

https://www.zdrowiebezlekow.pl/ksiazki/14788-jak-zgubilam-szalenstwo-i-jak-znalazlam-spokoj-w-sobie-9788395860720.html

Tutaj o niej wspominam na swoim blogu:

Jak zgubiłam szleństwo i jak znalazłam spokój w sobie

Jeżeli mój artykuł spodobał Ci się, to będzie mi bardzo miło, jak postawisz mi kawę -> uwielbiam kawę! A zgromadzone środki przeznaczę na pewno na dalsze rozwijanie swojej wiedzy, na pomaganie i wspieranie innych oraz na czas, który przeznaczam na tworzenie mojego bloga.. i z góry bardzo Ci dziękuję za tą pyszną kawę………..

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz