Choć niczego w moim życiu nie żałuję, to teraz wiem, że niepotrzebnie tak długo zwlekałam z założeniem tego bloga. W tej zakładce będą moje podróże, które odbyłam zanim jeszcze osiągnęłam ten piękny wiek 50+, a naprawdę było ich sporo..

To dzięki nim jestem teraz tutaj gdzie jestem. Przez podróże do nowego, zdrowego życia.. Dziś wiem, że nie ma przypadkowych spotkań, ani nic w życiu nie dzieje się przez przypadek. Cały splot zdarzeń, miejsca które odwiedziłam, ludzi których po drodze i w drodze poznałam, to wszystko wpłynęło na moją wrażliwość, tolerancję i otwartość, na patrzenie w zupełnie inny sposób na wiele spraw.

Wierzę, że życie to podróż.

Podróż, która powinna być przyjemna i satysfakcjonująca.

Podróż, podczas której dajemy i otrzymujemy wsparcie.

Podróż, która przynosi zmiany.

Podróż, która jest inspiracją.

 

 

 

 

Pierwsza moja podróż odbyła się w latach ‘60 ze szpitala, w którym się urodziłam, do domu.

 

 

Kto wie.. być może moje podróże staną się Twoją inspiracją i marzeniami, które spełnisz?

A jeżeli mój artykuł spodobał Ci się, to będzie mi bardzo miło, jak postawisz mi kawę -> uwielbiam kawę! A zgromadzone środki przeznaczę na pewno na dalsze rozwijanie swojej wiedzy, na pomaganie i wspieranie innych oraz na czas, który przeznaczam na tworzenie mojego bloga.. i z góry bardzo Ci dziękuję za tą pyszną kawę………..

http://<a href=”https://buycoffee.to/happylife50plus.pl” target=”_blank”><img src=”https://buycoffee.to/btn/buycoffeeto-btn-primary.svg” style=”width: 300px” alt=”Postaw mi kawę na buycoffee.to”></a>

http://buycoffee.to/happylife50plus.pl

4 Komentarze

 • Elżbieta
  Posted 26 września 2020

  Witam serdecznie, przeczytałam Twój artykuł w “Zdrowie bez leków” i zaciekawił mnie. Jestem podróżniczką podobnie jak Ty. Mam trochę więcej wiosen , bo 60+ .
  Interesuję się poznawaniem rożnych kultur, ludzi i zdrowym jedzeniem itd itd. Chętnie podzielę się moimi doświadczeniami i wspomnieniami.
  Przesłanie na dziś – kiedy mam wątpliwości, lubię je usłyszeć.Mówię o nich głośno do siebie lub do przyjaciela. Wiele rzeczy wypowiedzianych na głos nabiera niespodziewanie nowego sensu. Dobrego dnia Elżbieta

  • Marzena
   Posted 26 września 2020

   Cudownie.. bardzo się cieszę, że zaciekawił Ciebie mój artykuł w ZBL, staram się.. i mam pomysł! Skoro również podróżujesz, a podróże niesamowicie inspirują, lubisz poznawać inne kultury, ludzi i interesujesz się zdrowym jedzeniem – to może napiszmy wspólnie artykuł na tym blogu? Jestem pewna, że znajdziemy choćby jeden kraj, gdzie obie byłyśmy i możemy przedstawić dwa różne (a może takie same?) spojrzenia na niego. Coś zaciekawiło Ciebie, czego ja na przykład nie zauważyłam i odwrotnie. Może ja byłam w jednym rejonie, a Ty w innym? Zawsze podczas podróży boję się jednego, że coś ciekawego mnie ominie, ale z drugiej strony wiem, że nie można być wszędzie i zobaczyć wszystko. A może masz inny pomysł?

 • Logan
  Posted 18 października 2021

  Wycenie pomoże audyt SEO Twojej strony oraz analiza konkurencji.

Dodaj komentarz